Neverwinter MMORG #İzlenim

Merhaba arkadaşlar, bu yazımda size biraz Neverwinter oyunundan bahsetmek istiyorum. Oyunu bir ay kadar oynamış bulunmaktayım, kısaca bir özet geç yorumla derseniz güzel, zaman öldürülebilecek bir oyun ve oyuna para yatırmadan da zevk alabileceğiniz bir alt yapı yaratılmış. Oyun paraya bakmamaktadır, para ile yapacağınız yatırım sadece yardımcı olur sizin güçlerinizi arttırmaz.
neverwinter
Oyunun grafikleri tartışılamicak kadar iyi durumda, görüntü kalitesi ve ayarlardan yapılabilen bir çok detay mevcut. Oyunda level atlamak görevler ile çok kolay isterseniz etkinliklere katılarak extra olarak exp ve hediyeler kazanabilirsiniz. Oyunda bir çok aktif etkinlik mevcut fakat etkinliklerin kötü yanı çok uzun sürmesi yanınızda yüksek leveller şans eseri gelmediyse gerçekten son dakikalara bile zor yetişebilirsiniz. Level sınırı 70 ve güncellemeler ile yükseltiliyor sanırım. Oyunda bir çok ırk ve bir çok sınıf mevcut size bir çok tercih sunmakta. Fakat tek beğenmediğim nokta zırhlar ve silahlar genelde hep aynı görünüme sahip ve zırh tasarımları falan çok basit pek hoşuma gittiği söylenemez. Silahları yükseltme şansımız bulunmamakta sadece yüksel seviye zırh ve silahları bulup kullanmamız gerekiyor. Onun dışında efsun taşları ile bonuslar ekleyebiliyoruz ve arttırma kitleri mevcut öldürülen yaratıklardan, görevlerden veya etkinliklerde çeşitli bir çok alternatif mevcut.

Oyunu oynamanızı tavsiye ederim, youtube üzerinden de çeşitli videolar izleyerek daha iyi fikir sahibi olabilirsiniz. Oyunun boyutu biraz büyük oyun içinden de çeşitli yüklemeler yapılıyor. O yüzden kotalı internetiniz var ise uzak durun derim. 10. seviyeden sonra pvp modulü görev ile etkinleşiyor. Bir çok özelliği görev ile açıp, vaktince öğrenebilirsiniz. Pvp görkem puanı ve exp vermektedir. Görkem puanları ile en yüksek zırh ve silahlar gibi ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Oyun üzerinde pekte anlatılabilecek bir şey yok vaktiniz ve imkanınız varsa denemenizi tavsiye ederim.

Site Adresi : http://www.arcgames.com/tr/games/neverwinter

Yorumlar