Hakkımda

Merhaba ben Berk,

Şuan okuduğunuz yazarıyım. En başta belirtmek isterim ki bu blog, kişisel blog sitesidir.

1995 Samsun doğumluyum. Kısa süren eğitim ve öğretim dönemini de bu şehirde geçirdim. Kısacası bu şehirde doğdum ve büyüdüm. Tam tarihini bilmediğim iki bin çift sıfır da çocuk yaşta internet ile tanıştım.

İnternet hayatını merak ederken yine senesini bilmediğim tarihler üzerinde annem, dayım ve ağabeyim üçlüsü ile Samsun'a Varan Kargo şubesi açtılar ve bir süre orada çalıştım. Çalıştığım süreç içerisinde yaşımın küçük olmasından dolayı "Küçük Müdür" lakabına layık görüldüm. Şubelerin kapatılması ve Varan'ın satılması üzerine başka bir kategoride işe atıldım. Samsun'un yerel gazetesi olan Olay gazetesinde 2011 senesinde işe başladım. 2 sene kadar orada çalışmamın üzerine başka bir matbaada işe girerek 3 adet farklı yerel gazete basımı yaptık. Ekip gazetesi, Yeni Ses gazetesi ve Yankı gazetesi olarak 1 yıl kadar burada çalışmamın ardından tekrar Olay gazetesinin matbaasına dönüş yaptım. Askere gitmeme yakın 1 ay kala gazete kapandı.

2015 - 2016 senelerinde yaptığım askerlik boyunca bir çok anım oldu. Acemi birliğimi Burdur ve usta birliğimi Amasya'da tamamladım. (58. Piyade Eğitim Alayı Burdur) - (15. Piyade Eğitim Tugayı)

Hayatımın baharındayım ve yeni başladık. Bir çok anımı ve yılların getireceği bir çok deneyimi blogumda paylaşmayı planlıyorum. Takip takın, sağlıcakla kalın, izlemeye devam edin, hoşça kalın :)

Yorumlar